LAĆARAK / SREMSKA MITROVICA. Učenici Osnovne škole „Triva Vitasović-Lebarnik“ iz Laćarka ostvarili su izvanredne rezultate na danas održanom Međuokružnom takmičenju u atletici. Naši mladi sportisti su još jednom pokazali da se u Laćarku rađaju vrhunski talenti koji dostojno predstavljaju svoju školu i mesto.
Zlatne sestre Pavlović
Apsolutne pobednice svojih disciplina su Jana i Maša Pavlović, koje su svojim rezultatima obezbedile direktan plasman na Republičko takmičenje:
– Jana Pavlović: 1. mesto u disciplini 60 metara.
– Maša Pavlović: 1. mesto u disciplini 300 metara.
Borba za svaku sekundu
Pored zlatnih medalja, zapažene nastupe imali su i ostali članovi tima:
– Filip Kovačević: 3. mesto u trci na 100 metara.
– Anja Bojanić: 4. mesto u trci na 100 metara.
Ovi rezultati su potvrda kvalitetnog rada nastavnika fizičkog vaspitanja i posvećenosti dece sportu. Čestitamo svim učesnicima na borbenosti i sjajnom sportskom držanju!

