LAĆARAK. Nakon turbulentnog početka polusezone i nekoliko poraza, pionirska selekcija FK LSK danas je na svom stadionu zabeležila prvu pobedu u drugom delu sezone Pionirske lige PFS Srem, grupa “Zapad”. Dečaci u zelenim dresovima ubedljivo su savladali komšije, ekipu Budućnosti iz Salaša Noćajskog rezultatom 11:1 (7:1).
Potvrda kvalitetnog rada
Iako rezultati u mlađim selekcijama nisu uvek u prvom planu, današnja pobeda je jasna potvrda napretka. Kroz sjajnu kombinatoriku i tečnu igru, momci trenera Nedeljka Divljaka pokazali su da se naporan rad na treninzima isplati. Gostima iz Salaša Noćajskog dugujemo veliku zahvalnost što su, uprkos kadrovskim problemima, sportski došli i pružili svoj trenutni maksimum.
Sastav i strelci
Ekipa LSK-a započela je susret u sastavu: Jeremić (G), Korica, Šević, Vešić, Štrbački, Antonić, Ćurčić, Stepanović, Savić, Vukadinović i Micić (K). Priliku su u nastavku dobili i Vuletić, Danji i Milašević.
Mrežu gostiju tresli su:
– Filip Micić – 4 gola
– Aleksa Antonić – 3 gola
– Perica Stepanović – 3 gola
– Aleksej Štrbački – 1 gol
Ovo je važan vetar u leđa za naše pionire pred nastavak takmičenja, a zeleno-bela porodica nastavlja da bodri svoje najmlađe snage na putu ka novim sportskim uspesima.

